Nápověda
Přejít na aliteo.com
Úkoly > Evidence Úkoly > Přehled úkolů > Hromadné změny úkolů

Hromadné změny úkolů

Na domovské obrazovce a v evidenci Úkoly lze některé změny v úkolech provádět hromadně.

Hromadný výběr úkolů se zapíná v přehledu úkolů, označením zaškrtávacího políčka v levém horním rohu karty úkolu. Ve výběru můžeme pokračovat klikáním na další úkoly, případně použít v záhlaví možnost „Vybrat vše“, které nám urychlí výběr většího množství úkolů. POZOR: Použitím tohoto tlačítka se označí pouze prvních 100 dostupných úkolů.

Hromadnými změnami lze měnit:

  • Stav úkolu – v dostupném menu je dostupný seznam stavů, do kterých lze přepnout každý úkol. V případě, že v evidenci úkolů označím úkoly z více pracovních prostor, zobrazí se pouze standardní stavy, dostupné pro všechny úkoly.
  • Štítky – můžeme hromadně nastavit štítky pro označené úkoly. Opět záleží na tom, do jakých pracovních prostor označené úkoly patří.
  • Řešitel – při této změně, se aktuální nastavení řešitele nahradí novým nastavením
  • Dílčí úkoly – tato možnost slouží k dodatečnému vytvoření dílčího úkolu ze stávajících úkolů (mateřský úkol vybíráme buď jeden z těch, který jsme označili, nebo vkládáme odkaz na jiný existující úkol).
  • Sloučení – vybrané úkoly můžeme sloučit do jedné (vybíráme buď z dostupných nebo zadáváme existující úkol, do které chceme tyto úkoly sloučit).
Související témata
Byly pro vás tyto informace užitečné?

Nemůžete najít, co jste hledali? Kontaktujte nás

1039
Související témata
Více času na práci, která vás baví
Copyright 2024 KARAT Software. Všechna práva vyhrazena